REAL

Dinamók a Nirvánából. A nulla története

Wirth, Lajos (1990) Dinamók a Nirvánából. A nulla története. Természet Világa, 121 (12). pp. 545-551. ISSN 0040-3717

[img]
Preview
Text
wirth_dinamok.pdf - Other

Download (2034Kb) | Preview
Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: tudománytörténet, matematikatörténet, számrendszerek története, indiai matematika
Subjects: A General Works / általános művek > AZ History of Scholarship The Humanities / tudománytörténet, bölcsészet
Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: István Gazda
Date Deposited: 27 Jul 2015 09:27
Last Modified: 27 Jul 2015 09:27
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/25652

Actions (login required)

View Item View Item