REAL

Lukács László: A független magyar jezsuita rendtartomány kérdése és az osztrák abszolutizmus (1649–1773)

Monok, István (1993) Lukács László: A független magyar jezsuita rendtartomány kérdése és az osztrák abszolutizmus (1649–1773). IRODALOMTÖRTÉNETI KÖZLEMÉNYEK, 97 (2). pp. 284-286. ISSN 0021-1486

[img]
Preview
Text
Monok_Adattar_25_ItK_1993.pdf

Download (724Kb) | Preview
Item Type: Article
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion / filozófia, pszichológia, vallás > BR Christianity / kereszténység
C Auxiliary Sciences of History / történeti segédtudományok > CB History of civilization / művelődéstörténet
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 02 Feb 2016 10:56
Last Modified: 02 Feb 2016 10:56
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/32977

Actions (login required)

View Item View Item