REAL

Matematikai közgazdaságtanról matematikusoknak

Simonovits, András (2016) Matematikai közgazdaságtanról matematikusoknak. ALKALMAZOTT MATEMATIKAI LAPOK, 33 (1). pp. 75-91. ISSN 0133-3399

[img]
Preview
Text
33_Simonovits.pdf

Download (125kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences / társadalomtudományok > HB Economic Theory / közgazdaságtudomány > HB5 Mathematical economics / matematikai közgazdaságtan
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 30 Jan 2017 15:13
Last Modified: 30 Jan 2017 15:13
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/46857

Actions (login required)

Edit Item Edit Item