REAL

Stilizált tények a magyar üzleti ciklusokról

Tőkés, László (2017) Stilizált tények a magyar üzleti ciklusokról. STATISZTIKAI SZEMLE, 95 (3). pp. 229-254. ISSN 0039-0690

[img]
Preview
Text
2017_03_229.pdf

Download (636Kb) | Preview
Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences / társadalomtudományok > HA Statistics / statisztika
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: Erika Bilicsi
Date Deposited: 10 Mar 2017 12:53
Last Modified: 30 Apr 2017 23:15
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/48954

Actions (login required)

View Item View Item