REAL

Items where Year is 1967

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: A | G | H | K | S
Number of items: 15.

A

Arató, Mátyás (1967) Komplex stacionárius Gauss folyamat „csillapodási” paraméterének becslése és konfidencia intervallumainak megszerkesztése. KÖZLEMÉNYEK - MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA SZÁMÍTÁSTECHNIKAI KÖZPONTJA, 2. pp. 122-161. ISSN 0200-1667

Arató, Mátyás (1967) Sztochasztikus folyamatok regularitása. KÖZLEMÉNYEK - MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA SZÁMÍTÁSTECHNIKAI KÖZPONTJA, 3. pp. 152-162. ISSN 0200-1667

Arató, Mátyás (1967) Torzítatlan becslések és közelítések komplex stacionárius Gauss-Markov folyamat egy paraméterére. KÖZLEMÉNYEK - MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA SZÁMÍTÁSTECHNIKAI KÖZPONTJA, 3. pp. 15-24. ISSN 0200-1667

G

Glatz, Ferenc (1967) A Magyar Történelmi Társulat megalakulásának története. SZÁZADOK, 101. pp. 233-267. ISSN 0039-8098

Glatz, Ferenc (1967) Szerkesztőségi munka az induló Századoknál. SZÁZADOK, 101 (3-4). pp. 665-687. ISSN 0039-8098

H

H. Gyürky, Katalin (1967) Középkori építőáldozat Buda egykori külvárosában. ARCHAEOLÓGIAI ÉRTESÍTŐ (BUDAPEST) (94). pp. 80-83. ISSN 0003-8032

Holl, Imre (1967) Sopron középkori városfalai : Jelentés az 1961-64. évi ásatásokról. ARCHAEOLÓGIAI ÉRTESÍTŐ (BUDAPEST) (94). pp. 155-183. ISSN 0003-8032

K

Katona, Gyula and Szemerédi, Endre (1967) On a problem of graph theory. STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA, 2. pp. 23-28. ISSN 0081-6906

Katona, Gyula and Tusnády, Gábor (1967) The principle of conservation of entropy in a noiseless channel. STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA, 2. pp. 29-35. ISSN 0081-6906

S

Szász, Ferenc Andor (1967) Eine Charakterisierung des Jacobsonschen Radikales eines Ringes. BULLETIN DE L'ACADEMIE POLONAISE DES SCIENCES-SERIE DES SCIENCES MATHEMATIQUES ASTRONOMIQUES ET PHYSIQUES, 15. pp. 53-56. ISSN 0001-4117

Szász, Ferenc Andor (1967) Einige Kriterien für die Existenz des Einselementes in einem Ring. ACTA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM - SZEGED, 28. pp. 31-37. ISSN 0001-6969

Szász, Ferenc Andor (1967) Hinreichende Bedingung für die Existenz eines Rechtseinselementes in einem Ring. PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN, 14. pp. 151-152. ISSN 0033-3883

Szász, Ferenc Andor (1967) Lösung eines Problems bezüglich einer Charakterisierung des Jacobsonschen Radikals. ACTA MATHEMATICA ACADEMIAE SCIENTIARUM HUNGARICAE, 18 (3-4). pp. 261-272. ISSN 0001-5954

Szász, Ferenc Andor (1967) Radikalbegriffe für Halbgruppen mit Nullelement, die dem JACOBSONschen ringtheoretischen Radikal ähnlich sind. Mathematische Nachrichten, 34 (1-2). pp. 157-161. ISSN 0025-584X

Szász, Ferenc Andor (1967) The sharpening of a result concerning primitive ideals of an associative ring. PROCEEDINGS OF THE AMERICAN MATHEMATICAL SOCIETY, 18. pp. 910-912. ISSN 0002-9939

This list was generated on Wed Dec 13 02:34:25 2017 CET.