REAL

Items where Year is 1970

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: A | G | H | L | M | S
Number of items: 18.

A

Arató, Mátyás (1970) Точные формулы для плотностей мер элементарных гауссовских процессов. STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA, 5 (1-2). pp. 17-27. ISSN 0081-6906

Arató, Mátyás (1970) Об оценках параметров процессов, удовлетворяющих линейным дифференциальным стохастическим уравнениям. STUDIA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM HUNGARICA, 5 (1-2). pp. 11-15. ISSN 0081-6906

Arató, Mátyás (1970) Racionális spektrál sűrűsűségfüggvényű stacionárius folyamatok várható értékének megengedhető becsléséről. MTA III. Osztály Közleményei, 19. pp. 89-99. ISSN 0025-035X

G

Glatz, Ferenc (1970) Az Akadémia két világháború közötti történetéhez. MAGYAR TUDOMÁNY, 77 (12). pp. 873-880. ISSN 0025-0325

Glatz, Ferenc (1970) Gondolatok az Eötvös-kollégiumi történészképzésről. SZÁZADOK, 104. pp. 799-805. ISSN 0039-8098

Glatz, Ferenc (1970) Hóman Bálint és a nemzetiszocialisták összeütközése 1944-ben. In: Fejér megyei Történeti Évkönyv 1945-1970. MSZMP Fejér Megyei Bizottság, Székesfehérvár, pp. 181-212.

Glatz, Ferenc (1970) A kortörténetírás kérdése a magyar polgári történetírásban. SZÁZADOK, 104. pp. 579-583. ISSN 0039-8098

H

Holl, Imre (1970) Mittelalterarchäologie in Ungarn 1946-1964. ACTA ARCHAEOLOGICA ACADEMIAE SCIENTIARUM HUNGARICAE, 97. pp. 365-411. ISSN 0001-5210

L

Lajos, S. and Szász, Ferenc Andor (1970) Some characterizations of two-sided regular rings. ACTA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM - SZEGED, 31. pp. 223-228. ISSN 0001-6969

M

Makó, Csaba and Héthy, Lajos (1970) A teljesítményelv érvényesítése és az üzemi érdek- és hatalmi viszonyok. Magyar Tudományos Akadémia Szociológiai Kutató Csoport, Budapest.

S

Szász, Ferenc Andor (1970) Beiträge zur Radikaltheorie der Ringe. PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN, 17. pp. 267-272. ISSN 0033-3883

Szász, Ferenc Andor (1970) Generalized biideals of rings. I. Mathematische Nachrichten, 47 (1-6). pp. 355-360. ISSN 0025-584X

Szász, Ferenc Andor (1970) Generalized biideals of rings. II. MATHEMATISCHE NACHRICHTEN, 47 (1-6). pp. 361-364. ISSN 0025-584X

Szász, Ferenc Andor (1970) Notes on modules. I, II, III. PROCEEDINGS OF THE JAPAN ACADEMY SERIES A-MATHEMATICAL SCIENCES, 46. pp. 349-357. ISSN 0386-2194

Szász, Ferenc Andor (1970) On FRATTINI one‐sided ideals and subgroups. MATHEMATISCHE NACHRICHTEN, 46 (1-6). pp. 235-242. ISSN 0025-584X

Szász, Ferenc Andor (1970) On radicals of semigroups with zero. I. PROCEEDINGS OF THE JAPAN ACADEMY SERIES A-MATHEMATICAL SCIENCES, 46. pp. 595-598. ISSN 0386-2194

Szász, Ferenc Andor (1970) Reduktion eines Problems bezüglich der Brown-McCoyschen Radikalringe. ACTA SCIENTIARUM MATHEMATICARUM - SZEGED, 31. pp. 167-172. ISSN 0001-6969

Szász, Ferenc Andor and Wiegandt, R. (1970) On the duality of radical and semi-simple objects in categories. ACTA MATHEMATICA ACADEMIAE SCIENTIARUM HUNGARICAE, 21 (1-2). pp. 175-182. ISSN 0001-5954

This list was generated on Wed Dec 13 02:31:30 2017 CET.