REAL

Migrációs statisztikák: kihívások és dilemmák

Golovics, József (2019) Migrációs statisztikák: kihívások és dilemmák. STATISZTIKAI SZEMLE, 97 (10). pp. 933-948. ISSN 0039-0690

[img]
Preview
Text
2019_10_933.pdf

Download (476kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences / társadalomtudományok > HA Statistics / statisztika
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 04 Nov 2019 07:40
Last Modified: 04 Nov 2019 07:40
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/102892

Actions (login required)

Edit Item Edit Item