REAL

Lufta e Parë Ballkanike dhe shqiptarët. Një kontribut për historinë e shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë (28 nëntor 1912)

Csaplár-Degovics, Krisztián (2013) Lufta e Parë Ballkanike dhe shqiptarët. Një kontribut për historinë e shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë (28 nëntor 1912). Perpjekja, 30-31. pp. 54-83. ISSN 2073-4107

[img] Text
jav_real_Perpjekja 30-31-1.pdf
Restricted to Registered users only

Download (983kB)

Abstract

Az Első Balkán-háború és az albánok

Item Type: Article
Subjects: D History General and Old World / történelem > DM Eastern Europe / Kelet-Európa
Depositing User: Dr Krisztián Csaplár-Degovics
Date Deposited: 10 Sep 2014 13:38
Last Modified: 10 Sep 2014 13:38
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/14598

Actions (login required)

Edit Item Edit Item