REAL

Szekvenciális statisztikai döntési módszerek független hivatkozások esetében

Arató, Mátyás (1977) Szekvenciális statisztikai döntési módszerek független hivatkozások esetében. ALKALMAZOTT MATEMATIKAI LAPOK, 3 (1-2). pp. 13-25. ISSN 0133-3399

[img]
Preview
Text
062_arato.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 01 Oct 2014 08:07
Last Modified: 01 Oct 2014 08:07
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/17378

Actions (login required)

Edit Item Edit Item