REAL

Korlátozott racionalitás és altruizmus: behaviorizmus a közgazdaság-tudományban

Golovics, József (2015) Korlátozott racionalitás és altruizmus: behaviorizmus a közgazdaság-tudományban. HITELINTÉZETI SZEMLE, 14 (2). pp. 158-172. ISSN 1588-6883

[img]
Preview
Text
6_Golovics.pdf

Download (272kB) | Preview
Item Type: Article
Additional Information: A dokumentum elérhető a folyóirat honlapján
Subjects: H Social Sciences / társadalomtudományok > HB Economic Theory / közgazdaságtudomány
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 13 Jul 2015 08:14
Last Modified: 13 Jul 2015 08:14
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/25284

Actions (login required)

Edit Item Edit Item