REAL

Tőkeszerkezeti elméletek érvényesülésének vizsgálata a hazai önkormányzati tulajdonú gazdasági társaságok körében

Hegedűs, Szilárd and Zéman, Zoltán (2016) Tőkeszerkezeti elméletek érvényesülésének vizsgálata a hazai önkormányzati tulajdonú gazdasági társaságok körében. Statisztikai Szemle, 94 (10). pp. 1032-1049. ISSN 0039-0690

[img]
Preview
Text
2016_10_1032.pdf

Download (426Kb) | Preview
Item Type: Article
Subjects: H Social Sciences / társadalomtudományok > HA Statistics / statisztika
H Social Sciences / társadalomtudományok > HB Economic Theory / közgazdaságtudomány
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: Erika Bilicsi
Date Deposited: 23 Nov 2016 08:37
Last Modified: 23 Nov 2016 08:37
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/42447

Actions (login required)

View Item View Item