Arató, Miklós (2015) Biztosítások területi kockázatának meghatározásáról. TERÜLETI STATISZTIKA, 55 (5). pp. 470-483. ISSN 0018-7828 ; Online: 2064-8251
|
Text
ts2015_05_06.pdf Download (255kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | H Social Sciences / társadalomtudományok > HA Statistics / statisztika |
SWORD Depositor: | MTMT SWORD |
Depositing User: | Zsolt Baráth |
Date Deposited: | 13 May 2024 07:51 |
Last Modified: | 17 May 2024 06:17 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/194677 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |