Apáthy, István (1889) "A magyarországi pióczák faunája" : Rendszertani essay. MATHEMATIKAI ÉS TERMÉSZETTUDOMÁNYI KÖZLEMÉNYEK : VONATKOZÓLAG A HAZAI VISZONYOKRA, 23 (4). pp. 303-371.
|
Text
Apathy_19_MatematikaiTermTudKozlemenyek_23.pdf Download (3MB) | Preview |
Official URL: http://real-j.mtak.hu/4501/1/MatematikaiTermTudKoz...
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QL Zoology / állattan |
SWORD Depositor: | MTMT SWORD |
Depositing User: | MTMT SWORD |
Date Deposited: | 28 May 2024 10:48 |
Last Modified: | 28 May 2024 10:48 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/195881 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |