REAL

Egy számelméleti függvény vizsgálata

Kátai, Imre (1966) Egy számelméleti függvény vizsgálata. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 16 (2). pp. 233-238.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_16_2_1966_pp243_-_248.pdf

Download (201kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 18 Jun 2024 06:38
Last Modified: 18 Jun 2024 06:38
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/197675

Actions (login required)

Edit Item Edit Item