Márkus, Gyula (1978) Pereme mentén oszlopokkal alátámasztott körszimmetrikusan terhelt körlemez. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 56 (3-4). pp. 323-354. ISSN 0027-5085
|
Text
329_PDFsam_MUSZTUD_56.pdf Download (10MB) | Preview |
Abstract
A dolgozat pereme mentén oszlopokkal alátámasztott körszimetrikusan terhelt körlemezekkel foglalkozik. A levezetett eredmények segítségével lehetőség van pereme mentén szakaszosan befogott körlemezek számítására. Az oszlopok és lemezek sarokmerev kapcsolata részleges befogást is eredményezhet.
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | T Technology / alkalmazott, műszaki tudományok > T2 Technology (General) / műszaki tudományok általában |
Depositing User: | Simon Isztray |
Date Deposited: | 24 Jun 2024 06:51 |
Last Modified: | 24 Jun 2024 06:51 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/197946 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |