Szász, Ferenc (1962) Szele Tibor egy gyűrűelméleti problémájának a megoldása. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 12 (1). pp. 47-50.
|
Text
cut_MATFIZ_12_1_1962_pp47_-_50.pdf Download (268kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 26 Jun 2024 07:20 |
Last Modified: | 26 Jun 2024 07:20 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/198707 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |