Szenthe, János (1963) Belső metrikájú homogén terekről. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 13 (2). pp. 125-132.
|
Text
cut_MATFIZ_13_2_1963_pp125_-_132.pdf Download (518kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 02 Jul 2024 06:07 |
Last Modified: | 02 Jul 2024 06:07 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/199143 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |