Szüsz, Péter (1964) A lánctörtek metrikus elméletéről. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 14 (4). pp. 361-400.
|
Text
cut_MATFIZ_14_4_1964_pp361_-_400.pdf - Published Version Download (1MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 04 Jul 2024 11:49 |
Last Modified: | 04 Jul 2024 11:49 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/199294 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |