Jakobi, János (2015) A grid: aggregált és dezaggregált rácsmodellek a területi egyenlőtlenségek vizsgálatában. TERÜLETI STATISZTIKA, 55 (4). pp. 322-338. ISSN 0018-7828 ; Online: 2064-8251
|
Text
jakobi.pdf Download (605kB) | Preview |
Official URL: http://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/terstat/2015/04/ja...
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | H Social Sciences / társadalomtudományok > H Social Sciences (General) / társadalomtudomány általában Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | xPéter xKolozsi |
Date Deposited: | 06 Oct 2015 07:48 |
Last Modified: | 16 May 2024 14:48 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/29592 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |