Items where Author is "Deák, Ervin"
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 4. ArticleDeák, Ervin (1968) Dimenzió és konvexitás, IV. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 18 (1). pp. 45-81. Deák, Ervin (1967) Dimenzió és konvexitás, I. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (2). pp. 185-213. Deák, Ervin (1967) Dimenzió és konvexitás, II. : Egy euklidészi tér összes alterei osztályának teljes karakterizálása az iránydimenzióval. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (3). pp. 311-329. Deák, Ervin (1967) Dimenzió és konvexitás, III. : Irányterek és topologikus irányterek. (A lineáris tér, a gyenge topológiájú lokálisan konvex tér és a konvexitás fogalmának általánosítása). A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (4). pp. 391-419. |