REAL

Items where Author is "Dominyák, Imre"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 2.

Article

Dominyák, Imre (1967) Szabályos körrendszerek = Regular Systems of Circles. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (3). pp. 331-375.

Dominyák, Imre (1964) Stabilis körrendszerek sűrűségéről. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 14 (4). pp. 401-413.

This list was generated on Fri Mar 28 04:33:41 2025 CET.