Items where Author is "Fényes, T."
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 2. ArticleFényes, T. (1964) Anwendung der Mikusinskischen operatorenrechnung zur lösung von integralgleichungen dritter Art vom Faltungstypus. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 9 (3). pp. 365-399. Fényes, T. and Kosik, P. (1962) Sur Les Systèmes Des Barres Conductrices De La Chaleur. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 7 (1-2). pp. 181-189. |