Items where Author is "Jankó, László"
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 4. ArticleJankó, László (1979) Nyereg alakú, oldalnyomásmentes, lapos hiperbolikus paraboloidhéjak egyenletesen megoszló terhelés alatti egyensúlyi útjának nemlineáris vizsgálata. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 57 (3-4). pp. 473-516. ISSN 0027-5085 Jankó, László (1979) Oldalnyomásmentes, lapos, egyenletesen megoszló erőkkel terhelt, nyereg alakú hiperbolikus paraboloidhéjak stabilitása. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 57 (1-2). pp. 227-259. ISSN 0027-5085 Jankó, László (1978) Eljárás merev testek "táncolási" rezgését (galloping vibration) megindító legkisebb szélsebesség meghatározására. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 55 (1-2). pp. 93-107. ISSN 0027-5085 Dulácska, Endre and Jankó, László (1977) Egyenletesen megoszló vízszintes peremterhű, lapos elliptikus paraboloidhéjak membránerői és membránalakváltozásai. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 53 (1-2). pp. 179-206. ISSN 0027-5085 |