Items where Author is "Márkus, Gyula"
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 3. ArticleMárkus, Gyula (1980) Periodikusan terhelt rugalmas ágyazású körlemezek. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 60 (1-4.). pp. 13-40. ISSN 0027-5085 Márkus, Gyula (1978) Pereme mentén oszlopokkal alátámasztott körszimmetrikusan terhelt körlemez. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 56 (3-4). pp. 323-354. ISSN 0027-5085 Márkus, Gyula (1978) Periodikusan terhelt kör és körgyűrű alakú lemezek számítása. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 55 (3-4). pp. 361-366. ISSN 0027-5085 |