Items where Author is "Rédei, László"
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 3. ArticleRédei, László (1955) Hazai vizsgálatok a véges csoportok elméletében. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 5 (3). pp. 315-325. Rédei, László (1954) Csoportok és gyűrűk holomorfelmélete. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 4 (1). pp. 25-48. Rédei, László and Szőkefalvi-Nagy, Béla (1949) Eine Verallgemeinerung der Inhaltsformel von Heron. PUBLICATIONES MATHEMATICAE DEBRECEN, 1 (1). pp. 42-50. ISSN 0033-3883 |