REAL

Az intelligibilitás okságától az okság intelligibilitásáig : A kauzalitás Duns Scotus filozófiájában

Simon, József (2010) Az intelligibilitás okságától az okság intelligibilitásáig : A kauzalitás Duns Scotus filozófiájában. MAGYAR FILOZÓFIAI SZEMLE, 54 (3). pp. 45-64. ISSN 0025-0090

[img]
Preview
Text
Simon_Jozsef_Az_intelligibilitas_oksagatol_az_oksag_intelligibilitasaig_A_kauzibilitas_Duns_Scotus_filozofiajaban_u.pdf

Download (106kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: B Philosophy. Psychology. Religion / filozófia, pszichológia, vallás > B1 Philosophy (General) / filozófia általában
SWORD Depositor: MTMT SWORD
Depositing User: MTMT SWORD
Date Deposited: 01 Mar 2016 15:00
Last Modified: 01 Mar 2016 15:00
URI: http://real.mtak.hu/id/eprint/33973

Actions (login required)

Edit Item Edit Item