Nemes Nagy, József (1990) Területi egyenlőtlenségek dimenziói. Adalékok egy „kvázi-elmélethez”. TÉR ÉS TÁRSADALOM, 4 (2). pp. 15-30. ISSN 0237-7683
|
Text
171-Tanulmányszöveg-342-1-10-20110806.pdf - Published Version Download (1MB) | Preview |
Official URL: https://doi.org/10.17649/TET.4.2.171
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | G Geography. Anthropology. Recreation / földrajz, antropológia, kikapcsolódás > GF Human ecology. Anthropogeography / gazdasági-társadalmi földrajz H Social Sciences / társadalomtudományok > H Social Sciences (General) / társadalomtudomány általában |
Depositing User: | László Sallai-Tóth |
Date Deposited: | 14 Dec 2020 16:33 |
Last Modified: | 13 Jan 2025 09:51 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/118323 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |