Németh, Nándor and Csite, András and Jakobi, Ákos (2009) Román állampolgárságú munkavállalók Magyarországon. TERÜLETI STATISZTIKA, 49 (6). pp. 615-627.
|
Text
ts2009_06_05.pdf Download (298kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | H Social Sciences / társadalomtudományok > HA Statistics / statisztika |
SWORD Depositor: | MTMT SWORD |
Depositing User: | Zsolt Baráth |
Date Deposited: | 08 May 2024 06:27 |
Last Modified: | 17 May 2024 07:12 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/194167 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |