REAL

Mátrixok djadikus előállításán alapuló módszer bilineáris alakok transzformációjára és lineáris egyenletrendszerek megoldására

Egerváry, J. (1953) Mátrixok djadikus előállításán alapuló módszer bilineáris alakok transzformációjára és lineáris egyenletrendszerek megoldására. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA ALKALMAZOTT MATEMATIKAI INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 2 (1). pp. 11-32.

[img]
Preview
Text
cut_ALKMATINT_1953_2_pp11_-_32.pdf

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 30 May 2024 12:52
Last Modified: 30 May 2024 13:20
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/196088

Actions (login required)

Edit Item Edit Item