Reiman, István (1967) A véges síkok jellemzése = A Characterization of the Finite Planes. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (3). pp. 377-382.
|
Text
cut_MATFIZ_17_3_1967_pp377_-_382.pdf Download (332kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 05 Jun 2024 12:47 |
Last Modified: | 06 Jun 2024 04:08 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/196547 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |