Steinfeld, Ottó (1967) Negatívan rendezett algebrai struktúrák prímelemeiről = Über Primelemente von Negativ geordneten algebraischen Strukturen. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 17 (4). pp. 467-472.
|
Text
cut_MATFIZ_17_4_1967_pp468_-_472.pdf Download (322kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 12 Jun 2024 12:47 |
Last Modified: | 12 Jun 2024 12:47 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/197090 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |