REAL

Vizsgálatok a végtelen dimenziós bilineáris metrikájú terek geometriája köréből

Ginzburg, Ju. P. and Johvidov, I. Sz. (1966) Vizsgálatok a végtelen dimenziós bilineáris metrikájú terek geometriája köréből. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 16 (1). pp. 107-157.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_16_1_1966_pp107_-_157.pdf

Download (3MB) | Preview
Item Type: Article
Additional Information: A tanulmányt magyar nyelvre fordította: Bognár János
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 12 Jun 2024 12:21
Last Modified: 12 Jun 2024 12:21
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/197106

Actions (login required)

Edit Item Edit Item