Seres, Iván (1960) Bizonyos polinomok irreducibilitása a körosztási testekben. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 10 (3). pp. 341-351.
|
Text
cut_MATFIZ_10_3_1960_pp341_-_351.pdf Download (410kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 18 Jun 2024 06:37 |
Last Modified: | 18 Jun 2024 06:37 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/197725 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |