REAL

A matematika alapjainak euklideszi terminusai, II.

Szabó, Árpád (1960) A matematika alapjainak euklideszi terminusai, II. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 11 (1). pp. 1-46.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_11_1_1961_pp1_-_46.pdf

Download (2MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 18 Jun 2024 14:33
Last Modified: 18 Jun 2024 14:33
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/197806

Actions (login required)

Edit Item Edit Item