Lajos, Sándor (1961) A félcsoportok ideálelméletéhez. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 11 (1). pp. 57-66.
|
Text
cut_MATFIZ_11_1_1961_pp57_-_66.pdf Download (508kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 18 Jun 2024 15:01 |
Last Modified: | 18 Jun 2024 15:01 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/197812 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |