Szász, Ferenc (1961) A teljesen reducibilis operátormodulusokról. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 11 (4). pp. 417-425.
|
Text
cut_MATFIZ_11_4_1961_pp417_-_425.pdf Download (480kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 26 Jun 2024 07:02 |
Last Modified: | 26 Jun 2024 07:02 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/198701 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |