REAL

A Finsler-féle fibrált terek elméletéhez

Soós, Gyula (1963) A Finsler-féle fibrált terek elméletéhez. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 13 (1). pp. 17-64.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_13_1_1963_pp17_-_64.pdf

Download (2MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 02 Jul 2024 05:56
Last Modified: 02 Jul 2024 05:56
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/199121

Actions (login required)

Edit Item Edit Item