Gluskov, V. M. (1964) Az automaták absztrakt elmélete (II.). A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 14 (1). pp. 71-110.
|
Text
cut_MATFIZ_14_1_1964_pp71_-_110.pdf Download (4MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 03 Jul 2024 07:01 |
Last Modified: | 03 Jul 2024 07:01 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/199231 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |