REAL

Véges Dirichlet-integrállal rendelkező függvényekről, (I.)

De Vito, Luciano (1964) Véges Dirichlet-integrállal rendelkező függvényekről, (I.). A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 14 (2). pp. 193-223.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_14_2_1964_pp193_-_223.pdf - Published Version

Download (1MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 04 Jul 2024 11:43
Last Modified: 04 Jul 2024 11:43
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/199287

Actions (login required)

Edit Item Edit Item