REAL

Egyenlőtlenségek numerikus bizonyítása, I.

Pogány, Csaba (1970) Egyenlőtlenségek numerikus bizonyítása, I. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 19 (3-4). pp. 383-386.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_19_3_-_4_1970_pp383_-_386.pdf

Download (213kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 11 Jul 2024 06:11
Last Modified: 11 Jul 2024 06:11
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/199796

Actions (login required)

Edit Item Edit Item