REAL

A Laplace-transzformáció általánosítása a valószínűségszámításban

Jánossy, Lajos (1951) A Laplace-transzformáció általánosítása a valószínűségszámításban. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 1 (2-4). pp. 343-350.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_1_2_-_4_1951_pp343_-_350.pdf

Download (332kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QC Physics / fizika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 11 Jul 2024 11:46
Last Modified: 11 Jul 2024 11:46
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/199863

Actions (login required)

Edit Item Edit Item