Rényi, Alfréd and Turán, Pál (1951) Két bizonyítás Jánossy Lajos egy tételére. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 1 (2-4). pp. 369-370.
|
Text
cut_MATFIZ_1_2_-_4_1951_pp369_-_370.pdf Download (145kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 11 Jul 2024 11:44 |
Last Modified: | 11 Jul 2024 11:44 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/199866 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |