REAL

Nemszimmetrikus középértékek

Hosszú, Miklós (1957) Nemszimmetrikus középértékek. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 7 (2). pp. 207-218.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_7_2_1957_pp207_-_218.pdf

Download (523kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 17 Jul 2024 09:45
Last Modified: 17 Jul 2024 09:45
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/200294

Actions (login required)

Edit Item Edit Item