Rényi, Alfréd (1957) Valós számok előállítására szolgáló algoritmusokról. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 7 (3-4). pp. 265-293.
|
Text
cut_MATFIZ_7_3_-_4_1957_pp265_-_293.pdf Download (1MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 17 Jul 2024 09:56 |
Last Modified: | 17 Jul 2024 09:56 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/200311 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |