REAL

Momentumprobléma önadjungált operátorokra

Szőkefalvi-Nagy, Béla (1954) Momentumprobléma önadjungált operátorokra. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 4 (1). pp. 163-171.

[img]
Preview
Text
cut_MATFIZ_4_1_1954_pp163_-_171.pdf

Download (451kB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 17 Jul 2024 08:46
Last Modified: 17 Jul 2024 08:46
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/200350

Actions (login required)

Edit Item Edit Item