Mikolás, Miklós (1956) Mindenütt folytonos, sehol sem differenciálható függvényekről. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 6 (3-4). pp. 353-367.
|
Text
cut_MATFIZ_6_3_-_4_1956_pp353_-_367.pdf Download (718kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 20 Jul 2024 15:16 |
Last Modified: | 20 Jul 2024 15:16 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/200497 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |