REAL

A hővezetés differenciálegyenletének maximum-elvéről, I. = Sur le principe du maximum de l'équation de la chaleur, I.

Adler, György and Freud, Géza (1956) A hővezetés differenciálegyenletének maximum-elvéről, I. = Sur le principe du maximum de l'équation de la chaleur, I. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 1 (1-2). pp. 157-165.

[img]
Preview
Text
cut_MATKUTINT_1_1_-_2_1956_pp157_-_165.pdf

Download (7MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika
Depositing User: János Boromisza
Date Deposited: 21 Jul 2024 14:09
Last Modified: 21 Jul 2024 14:09
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/200629

Actions (login required)

Edit Item Edit Item