L. Ziermann, Margit (1956) Néhány mezőgazdasági kérdés valószínűségszámítási vizsgálata, I. = Wahrscheinlichkeitstheoretische Untersuchung Einiger Landwirtschaftlicher Probleme. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 1 (4). pp. 547-557.
|
Text
cut_MATKUTINT_1_4_1956_pp547_-_557.pdf Download (7MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 22 Jul 2024 12:56 |
Last Modified: | 22 Jul 2024 12:56 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/200655 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |