Csáki, Péter and Fischer, János (1960) On Bivariate Stochastic Connection. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 5 (3). pp. 311-323.
|
Text
cut_MATKUTINT_5_3_1960_pp311_-_323.pdf Download (5MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 26 Jul 2024 13:09 |
Last Modified: | 26 Jul 2024 13:09 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/200975 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |