Rényi, Alfréd (1961) Egy információelméleti problémáról. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 6 (4). pp. 505-514.
|
Text
cut_MATKUTINT_6_4_1961_pp505_-_514.pdf Download (5MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 30 Jul 2024 11:18 |
Last Modified: | 30 Jul 2024 11:18 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/201220 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |